• به گمان من انسان برای موفقیت در زندگانی باید بتواند در چهار زمینه استاد شود: مناسبات، تدارکات، نگرش و رهبری. جان ماکسول
امروز چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
غرفه آرائی . غرفه سازی . مشاور تبلیغاتی

شرکت نما نگار آپادانا

غرفه آرائی . غرفه سازی . مشاور تبلیغاتی

09168248257
تلفن تمــاس شـــرکت نما نگار آپادانا

درباره ما

شرکت نمانگار آپادانا  فعالیت خود  را در زمینه ساخت وساز غرفه های نمایشگاهی به طور حرفه ای از سال ۱۳۸۵ آغار کرده این شرکت به عنوان اولین وتنها شرکت از استان خوزستان میباشد که  موفق به کسب عنوان سازنده برتر غرفه نمایشگاهی  در نمایشگاه بین المللی تهران گردیده است.همچنین موفق به عضویت در انجمن تخصصی غرفه سازان ایران  و نیز باشگاه نمایشگاهیان ایران شده است. .

شرکت نمانگار آپادانا  با داشتن  ۳  کارگاه  (در تهران ,اصفهان و اهواز ) مجهز و کادر اجرائی فعال  و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته  و تکنولوژی روز افتخار ساخت  و اجرای غرفه های نمایشگاهی  مدرن و منحصر به فرد متناسب با هر نوع سلیقه ای را دارد.

این شرکت  هزینه های اضافی را بابت  هر گونه وابسته گری  حذف کرده و خدمات خود را با قیمت های  مناسب تر با بالاترین کیفیت به مشتریان  ارائه  میدهد .

این شرکت دارای ۶ سال سابقه موفق ساخت و برپایی غرفه های نمایشگاهی  است و پیمانکار مورد تایید وبرگزیده  نمایشگاه بین المللی استان خوزستان میباشد.

با ما همراه باشید , حرفه ای بودن تخصص ماست

اشتراک در خبرنامه

خبرنامه پیامکی

اشتراک پیامک

جدیدترین نمونه کارها

غرفه ارایی هشت
غرفه آرایی هفت
نمونه کار شش
نمونه کار پنج
نمونه کار چهار
نمونه کار سه
نمونه کار دو
غرفه آرایی یک
×

جستجو

برای جستجو عبارت مورد نظر را نوشته و کلید enter را بفشارید ...

ورود به ناحیه کاربری